Hakkımızda

Mutsuz musunuz? Evliliğinizde, ilişkilerinizde sorun mu yaşıyorsunuz? Modern hayatın getirdiği baskıdan yoruldunuz mu? Evinizde ya da iş yerinizde huzursuz musunuz?

Sorununuz ne olursa olsun, Genesis'in uzman psikologları, hissetme şeklimizin bir durumu nasıl gördüğümüze bağlı olduğu gerçeğinden yola çıkarak, duygularınızı keşfetmenize, hedefler belirlemenize ve yaşadığınız zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olurlar. Psikolojik Danışmanlık yoluyla sorunlarınıza çözüm bulmak için sizlere yol arkadaşı olur; sorunu sizlerle birlikte keşfeder ve çözüm yolunda size öncülük yaparlar. Profesyonel terapi için kusursuz bir psikolojik danışmanlık kliniği olan Genesis'deki psikologların sahip olduğu akademik eğitim ve klinik deneyimler, danışanlarının kendileriyle ya da çevreleriyle olan her türdeki sorunla başa çıkabilmeleri için ihtiyaçları olan becerileri kazanmalarına destek olur.  Kendilerini, ‘ hak ettiğinizi düşündüğünüz en iyi hayatı yaşamanıza adamış’ olan uzmanlarımız, sizlere güven, samimiyet ve işbirliğine dayanan kapsamlı bir terapi deneyimi sunarlar.

Genesis'de danışanlarımızın ilaca bağımlı olmadan, kendi hayatlarına yönelik bir içgörü geliştirmelerine, daha tatmin edici ve dengeli yaşamlar sürmelerini sağlayacak zihinsel araçlar edinmelerine yardımcı oluyoruz; Daha anlamlı, değer odaklı bir hayat yaşamaları için teşvik ediyor, yollarını gösteriyoruz. Bu yüzden her danışanımızı benzersiz ve çok yönlü bir birey olarak kabul ediyor, her birisine kişiselleştirilmiş, özelleştirilmiş ve bilimsel kanıta dayalı bir tedavi planı hazırlıyoruz. Yaşamlarını olumsuz yönde etkileyen konular üzerinde birlikte çalışacağımız ve çözümler üreteceğimiz güvenli, konforlu ve sakin bir alan, iyileşmeyi besleyen bir atmosfer yaratıyoruz.

Genesis'de bizler, psikolojik danışmanlığın değişime, dönüşüme, güçlenmeye, özgünlüğe ve özgürleşmeye giden yol olduğununa inanıyoruz. Tutkuyla, aşkla yaptığımız mesleğimizin amacı, danışanlarımızı terapistten bağımsız bir çözüm üretme, başa çıkma becerisini geliştirmelerini sağlamak. Genesis olarak varoluşumuzun tek bir nedeni var:  ‘ Üstesinden Gelmem Mümkün’ inancını danışanlarımızın zihinlerine ve kalplerine yerleştirmek.